Doskonała lokalizacja i klimat

Nasze Chaty

Zarezerwuj pobyt

To propozycja dla tych którzy cenią sobie prywatność i chcą się czuć swobodnie,  również dla tych podróżujących większą rodziną lub w towarzystwie znajomych. Chaty dają nieskrępowaną wygodę, aneksy kuchenne pozwalają w każdej chwili przygotować posiłek lub sięgnąć do lodówki po ulubiony napój. Część wypoczynkowa pozwala godzinami gapić się w ogień kominka a słoneczny taras oferuje nam piękny widok na pasące się w dali konie.Goście chat, jeśli mają życzenie, mogą skorzystać za dodatkową opłatą z Villejkowych śniadań, serwujemy je w jadalni pensjonatu, czyli dwa kroki obok.

Sypialnie usytuowane są na poddaszu, są przestronne i wykończone surowym, pachnącym drewnem. Jedne z nich, nazywane „pokojem rodziców”, wyposażone są w łóżka pojedyncze (140 cm szerokie). Obok za ścianą jest sypialnia dzieci – dwa łóżka pojedyncze. Pościel jak to mamy w zwyczaju: lekka i 100% bawełniana.

Cóż jeszcze można napisać o naszych chatach. Chyba to, że są bardzo ciepłe – dlatego serdecznie polecamy je amatorom zimowych Bieszczadów.

Zapraszamy w

Bieszczady

Zadzwoń do nas
Formularz kontaktowy