Przestrzennie i komfortowo

Pokoje gościnne

TATSU

Zarezerwuj pobyt

W Villejce czeka na Was 5 dwuosobowych pokoi, niektóre z możliwością dostawek. Każdy z nich został wyposażony w komfortowe łóżka z dobrymi materacami i lekką, bawełnianą pościelą. Wysokie skosy na poddaszu ozdobiliśmy surowymi deskami, które uroczo podkreślają górski charakter naszego domu. Zadbaliśmy również o wyciszenie- stropy i ściany są solidne, dźwiękoszczelne. W porach chłodniejszych w całym naszym domu panuje miła, ciepła atmosfera,  natomiast gdy zdarzy się, że latem  nawiedzą nas upały są dobrą izolacją termiczną oferując odpoczywającym przyjemny chłód.

 Od maja do listopada pokoje udostępniamy w wersji B&B, czyli nocleg + śniadanie. Osoby, które nie chcą, lub nie mogą korzystać z naszych śniadań, zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych chat.

Ceny i jak rezerwować znajdziecie niżej, pod zdjęciami.

Czekamy na Was w Villejce – domu z którego nie chce się wyjeżdżać .

Ceny:

  • sezon letni: 70 – 90 zł od osoby za dobę
  • sezon świąteczno-sylwestrowy: 100 zł od osoby za dobę
  • dostawka: 50 zł za dobę
  • śniadanie: 25 zł

Jak rezerwować:

Villejka pracuje w systemie sezonowym od  ,,majówki,, do 15 listopada

Wyszukiwarka ,,sprawdź dostępność,, to prosta i szybka forma zarezerwowania dostępnego pokoju. Wyszukiwarka znajdzie dla Was wolny pokój i wyceni pobyt doliczając śniadanie.

   Jeśli jednak interesujący Was termin okaże się zajęty – udostępni do wglądu kalendarz online.

Nie zapomnijcie proszę o wpłacie zadatku, macie na to 2/3 dni- potem zdarza się, że system oddaje termin innemu zainteresowanemu.

Preferujemy pobyty ,,turnusowe,, powyżej 5 dni, weekendy i pobyty krótsze proszę rezerwować za pośrednictwem poczty : kontakt@domwbieszczadach.pl

W niektórych pokojach znajdziecie  wygodne kanapy – są rozkładane i wykorzystujemy je jako dostawki, jeśli zamierzacie z nich skorzystać lub interesuje Was nietypowa konfiguracja ?? Zapraszam do kontaktu mailowego

W sezonie 2021 Villejka będzie oddana do Waszej dyspozycji od 27 kwietnia do 15 listopada oraz w terminach około-sylwestrowych.

Okresy świąt i sylwestra: zapraszamy do wynajmu całego domu dla np jednej rodziny/ grupy przyjaciół. Koszt zależy od ilości osób i zajętych dni. Wyceniam pobyt po konsultacjach telefonicznych.

 

do zobaczenia w Villejce !!

Zapraszamy w

Bieszczady

Zadzwoń do nas
Formularz kontaktowy