REZERWACJA

Masz trzy możliwości:

1) pisząc do mnie maila, czyli rezerwacja bezpośrednia.Warto z niej skorzystać gdy np zamierzasz przyjechać w mało popularnym terminie i zamierzasz zostać u nas tydzień lub więcej. Zazwyczaj miłą niespodzianką są wtedy duże zniżki jakie proponujemy naszym Gościom.

2) rezerwuj samodzielnie online przez formularz rezerwacji. Jeśli coś pójdzie nie tak albo w trakcie zmienisz zdanie – daj mi znać odklikam i anuluję bezkosztowo, masz na to 48 godz

3) rezerwuj przez duże portale rezerwacyjne, wyjdzie troche drożej ale czasem warunki anulacji są korzystniejsze.

Tak, obowiązuje wplata 30 % zadatku. Jest to 30% od sumy łącznej ( noclegi i śniadania ).

Na bezkosztowe anulowanie rezerwacji macie Państwo 48 godz. Po tym czasie zadatek nie podlega zwrotowi. Macie natomiast możliwość przeniesienia zadatku na inny termin ( dot tego samego roku kalendarzowego ). 

Tak, w sezonie 2024 będziemy mieć w ofercie zakup Vouchera jako uroczy prezent okolicznościowy.

Preferujemy gotówkę , aktualnie nie ma możliwości płacenia u nas kartą.

Można tez wpłacić brakującą sumę przelewem ( na konto na które wpłacaliście Państwo zadatek ) w dniu zakwaterowania pozostała suma powinna być już widoczna na koncie.

W sezonie 2024 jedyną dodatkową opłata z jaka musicie sie Państwo liczyć jest opłata klimatyczna, jej wysokość ustalona jest na : 2,00 osoba/doba

Tak, dzieci do 1 roku śpiące we własnym łóżeczku turystycznym nie podlegają opłatom. Starsze dzieci 1 rok plus traktowane są u nas jako osoba. Natomiast jeśli śpią na dostawce wtedy koszt ich pobytu jest znacznie niższy.

ZAKWATEROWANIE I DOBA HOTELOWA

Przyjazdy: od 16.00

Wyjazdy: do 10.30

Pożne dotarcie nie jest dla nas problemem, prosimy poifor

Login