Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Rezerwuj pobyt w Villejce i celebruj swój wolny czas.

Telefon
+48 501 38 38 82
Nasz Email
kontakt@domwbieszczadach.pl
Adres
Strzebowiska 1, 38-608 Wetlina, Polska

Formularz kontaktowy

Do Villejki zapraszamy od majówki do połowy listopada oraz w okresie około-sylwetrowym.

Staramy się odpowiadać na Wasze zapytanie w trybie pilnym, zdarza się jednak, że kontakt tel może być utrudniony skorzystajcie proszę z możliwości jakie dają rezerwacje online

Nasze chaty pracują cały rok !! W miesiącach późnej jesieni i wczesnej wiosny ( sezon niski ) dla pobytów powyżej 6 nocy przewidziane są 10% zniżki.

WARTO WIEDZIEĆ

Platności i zadatki

W naszych obiektach nie ma możliwości płacenia kartą, prosimy mieć to na względzie.

Rezerwują Państwo Pobyt czyli konkretną ilość dni i osób. Potwierdzeniem jest wpłata zadatku. Po wpłacie zadatku Pobyt może zostać zmodyfikowany ale cena nie ulegnie zmianie.

Zadatki – obowiazuje przedpłata, jest to 30 % sumy łącznej ( nocleg+śniadanie) Pobytu.

Przyjazd ze zwierzęciem

W trosce o nasze zwierzęta, które bardzo niepokoją się podczas obecności innych zwierzat postanowiliśmy nie nastręczać im stresów i nie zapraszamy innych czworonożnych turystów, prosimy o zrozumienie terytorialnych instynktów naszych pupili.

Kontakt z Gospodarzami

Villejką i chatami w sezonie wysokim opiekuje się Gospodarz, który jest do Waszej dyspozycji codziennie w godzinach przedpołudniowych. W sytuacjach awaryjnych proszę dzwonić pod nr :  501 38 38 82 lub 502 38 38 82 .

Przyjazd z dziećmi

Dzieci w naszym ośrodku są mile widziane. Jednak z racji rolniczego charakteru naszego gospodarstwa, powinny być pod stałą opieką i w towarzystwie osób dorosłych.

Wyżywienie

W Villejce aktualnie serwujemy tylko śniadania. Trwają od 8,30-10,00

Nasze śniadania w sezonie 2023 będziemy serwować z tzw  karty, codziennie rano przedstawimy Państwu 3 propozycje do wyboru. Postaramy się tez by jedną z propozycji było śniadanie bezmięsne. Niestety nie serwujemy już śniadań vegańskich.

Jest możliwość zamówienia prowiantu w góry –  koszt 2 smacznych kanapek ( 20 zł za pakiet )

 Okolica oferuje całkiem spory wybór fajnych barów i restauracji,  najbliższe 3 punty gastronomiczne oddalone są od nas 10 min piechotką.

W godzinach popołudniowych jest możliwość skorzystania z kuchni, jednak prosimy by nie emitować zapachów smażenia, duszenia itp.

Miło nam będzie jak zostawicie kuchnię w takim stanie w jakim ją zastaliście .

Palenie tytoniu

W pokojach i na balkonach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.

Miejsce dla miłośników dymka to zadaszony taras obok jadalni.

Prosimy nie karmić zwierząt

Dla dobra naszych zwierząt prosimy o powstrzymanie się od podawania im z ręki smakołyków.

Balloo jest alergikiem, „smaczny kęs” może kosztować go dużo zdrowia.

Doba noclegowa

Witamy Was od godziny 15.30, a żegnamy do godziny 10.30.

Jeśli  rozstanie z Villejka  stwarza Wam dużą trudność ( zdarza się to nader często i cieszy nas bardzo) to jednak czasem musimy  ,,zagęścić tempo,, i poprosić Was o przestrzeganie wyznaczonych godzin. Mam nadzieję, że spotka się to z Waszym zrozumieniem a Villejka zostanie ciepło zapamiętana 🙂

 

Dziękujemy za oddanie pokoju w stanie wstępnie uprzątniętym, mamy wtedy więcej czasu na staranne przygotowanie pokoju dla innych.