WARTO WIEDZIEĆ

Rezerwacji noclegów można dokonywać bezpośrednio na naszej stronie korzystając z formularzy pod kalendarzem, pocztą elektroniczną, telefonicznie jak i osobiście.

Natomiast potwierdzenie rezerwacji ma zawsze miejsce za pośrednictwem poczty elektronicznej 

 

Rezerwują Państwo Pobyt czyli konkretną ilość dni dla określonej ilości osób. Wpłata zadatku jest dla nas potwierdzeniem dokonanego wyboru.

 

Modyfikacja terminu ( skrócenie /wydłużenie) zmiana ilości osób, zamiana pokoi itp nie zawsze będzie możliwa.

 

Zadatek – obowiązuje przedpłata, jest to 30 % sumy łącznej ( nocleg śniadanie) Pobytu.

 

Uwaga! Zadatek jest bezzwrotny, prosimy o przemyślane decyzje.

 

Przepraszamy ale aktualnie w naszych obiektach nie ma możliwości płacenia kartą, prosimy mieć to na względzie przygotowując się do rozliczenia końcowego

 

Jeśli życzą sobie Państwo dokonać rozliczenia drogą elektroniczną prosimy o wpłatę brakującej sumy na konto podane przy wpłacie zadatku. W dniu zakwaterwania suma ta powinna by już widoczna na naszym koncie.

Przyjazd z pieskiem lub kotem jest możliwy tylko i wyłącznie do Chatki Dzika Łąka. Obowiązuje zgłoszenie tego faktu przed dokonaniem rezerwacji ( przed wpłatą zadatku )   oraz zapoznanie się i akceptacja zasad. Opłata za zwierze wynosi 50 zł za dobę.

Villejką i chatami w sezonie 2024 opiekuje się p. Weronika, która jest do Waszej dyspozycji codziennie w godzinach 8,30-12,00. Wtedy też prosimy zgłaszać wszelkie zastrzeżenia, usterki czy ewentualne życzenia. W sytuacjach awaryjnych proszę dzwonić pod nr: 501 38 38 82 lub 502 38 38 82.

Dzieci w naszym ośrodku są mile widziane. Jednak z racji rolniczego charakteru naszego gospodarstwa, powinny być pod stałą opieką i w towarzystwie osób dorosłych.

W Villejce aktualnie serwujemy tylko śniadania. Odbywają się w jadalni naszej Vileljki w godzinach: 8,00-10,00

Śniadania są porcjowane (jeden półmisek na dwie osoby). Do standardowego śniadania serwujemy często coś na ciepło np: jajecznicę , parówki lub tosty. Często ale nie codziennie.

 Ponad to: najbliższa okolica oferuje całkiem spory wybór fajnych barów i restauracji, najbliższe 3 punk

 

 

ty gastronomiczne oddalone są od nas 10 min piechotką.

W godzinach popołudniowych jest możliwość skorzystania z kuchni, jednak prosimy by nie emitować zapachów smażenia, duszenia itp.

Miło nam będzie jak zostawicie kuchnię w takim stanie w jakim ją zastaliście .

W pokojach i na balkonach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.

 

Miejsce dla miłośników dymka to zadaszony taras obok jadalni.

Dla dobra naszych zwierząt prosimy o powstrzymanie się od podawania im z ręki smakołyków.

 

Witamy Was od godziny 16,00 a żegnamy do godziny 10.30.

Jeśli rozstanie z Villejka stwarza Wam dużą trudność ( zdarza się to nader często i cieszy nas bardzo) to jednak czasem musimy „zagęścić tempo” i poprosić Was o przestrzeganie wyznaczonych godzin. Mam nadzieję, że spotka się to z Waszym zrozumieniem a Villejka zostanie ciepło zapamiętana.

Dziękujemy za oddanie pokoju w stanie wstępnie uprzątniętym, mamy wtedy więcej czasu na staranne przygotowanie pokoju dla innych.

 

Będziemy wdzięczni za kontakt tel lub sms z drogi i spodziewanej godzinie dotarcia ( plus /minus) zdarza się, że wysyłamy Wam wtedy ważne info dot. samodzielnego zakwaterowania, warunków na drodze lub pineskę z dokładną lokalizacją 

Login