Wiosenne wakacje ?

Nie lubisz tłumów, zatłoczonych szlaków i restauracji, kolejek,  sezonowego zgiełku? Rozważ w takim razie terminy maja i czerwca, kup 7 nocy w cenie 6 i odpoczywaj tak jak lubisz.

Po zimowej szarudze z radością witamy budzącą się do życia przyrodę. Znakiem, że wiosna zagościła już na dobre jest wszechobecna woda, dociera do najmniejszych zakamarków i budzi do życia florę i faunę. Wiecie, że woda w górskich potokach ma wtedy specyficzny zapach i smak? Zawsze gdy jestem w miejscu idealnie czystym smakuję zaczerpniętą świeżo wodę, wieżę że jest życiodajna. Najlepiej smakuje z grubego szkła, lód jest zbędny jest chłodna, czasem gdy mi się chce dźwigać napełniam nią szklane butelki i piję w herbacie lub kawie.

Maj to też święto młodej pokrzywy, jej sok wpływa na nas bardzo korzystnie zwłaszcza wiosną, sam z siebie nie za bardzo mi smakuje ale już z sokiem jabłkowym jest Ok, wartko korzystać z tego krótkiego czasu gdy pokrzywa jest najzdrowsza. Koktajle z sokiem z pokrzywy serwowane do tej pory sporadycznie zagoszczą w maju u nas już na stałe, Gościom odwiedzającym będą serwowane na różne sposoby i obowiązkowo 😉

Dla amatorów majowego słońca mamy też prezent: kup 7 dni w cenie 6

Pisząc do nas w tytule zaznacz ,,majowe słońce,, wtedy przy kalkulacji pobytu uwzględnię zniżkę.

Login