Ferie czyli zimowe wakacje

Co będę robić, co będę jeść ?

W czasie ferii i poza miesiącami stricte sezonowymi udostępniamy Wam nasze trzy domy wakacyjne: Koliba, Domek nad rzeczka i chata Babci Wolf. Są całoroczne, cieplutkie, z kominkami i dużym stołem do planszówek ( TV i WIFI też jest dobre ale ciiiii bo dzieci usłyszą, może lepiej najpierw w te planszówki ??) Preferujemy pobyty dłuższe a dla tych co będą z nami powyżej 7 dni atrakcyjne rabaty.

Co będę robić? Niedaleko bo 1km w linii prostej a samochodem 3 jest wyciąg narciarski, taki łagodny ale starannie przygotowany jest też tam tor saneczkowy i rynna na kształt ,,zjazd na bele czym,, Trochę dalej bo 12 km od nas jest drugi wyciąg w Bystrym, trochę trudniejszy ale jest i działa. Oba wyciągi mają mini wypożyczalnie i dobrych instruktorów dla początkujących. Oprócz nart w okolicy organizowane są kuligi, my natomiast chętnie zabierzemy Was na zimową przejażdżkę wierzchem ale uwaga: nasze spokojne konie w zimie są jak araby wyścigowe, lubią biegać więc to przyjemność dla oswojonych z galopem. Możecie też pochodzić po odśnieżonych szlakach typu połonina Wetlińska lub po okolicznych zimowych stokówkach, możecie też powędrować na ski turach ( najlepiej z przewodnikiem) lub rakietach śnieżnych. Mamy też urocze trasy biegówkowe oraz basen kryty z ciepłą wodą ( 30 km od nas) .

Co będę jeść ? Mamy w okolicy kilka całorocznych knajpeczek a Wasze kuchnie lub aneksy kuchenne są dobrze wyposażone, są lodówki i płyty palnikowe, garnki talerze i szkło jak nie będziecie chcieli korzystać z restauracji to upichcicie sobie cos smacznego w domeczku. Okoliczne sklepy są dobrze wyposażone choć ,, odrobinkę,, droższe, ale na nie na tyle by nie móc z nich skorzystać, są zwykle czynne codziennie.

Dojazd do nas nie nastręczy Wam kłopotów jesteśmy oddaleni od głównej 200 m i na początku wsi, dobre zimowe opony wystarczą, dojedziecie pod sam dom.

Login